ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ у І кварталі 2019 року

Корпорацією підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс» та ЦК Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту у І кварталі 2019 року. В конкурсі взяли участь 22 експлуатаційних підприємства.

За результатами розгляду показників роботи колективів підприємств конкурсна комісія встановила переможців Всеукраїнського конкурсу:

Серед підприємств першої групи:

Перше  місце: а) КП «Вінницька транспортна компанія»

керівник підприємства Луценко Михайло Петрович;

голова  профкому         Любива  Наталія  Петрівна ;

б) КП «Одесміськелектротранс»

керівник підприємства Жеман Дмитро Олександрович;

голова  профкому         Новіков Валерій Симонович;

Друге місце:    а) КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради

керівник підприємства Кобець Володимир Вікторович;

голова профкому          Воліна Олена Василівна;

б) КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління»

керівник підприємства Демчик Євгеній Олександрович;

голова профкому           Котенко Олег Васильович;

Третє  місце:     ЗКПМЕТ «Запоріжелектротранс»  

керівник підприємства Папач Юрій Володимирович;

голова профкому          Дрига Світлана Григорівна;

 

              Серед  підприємств другої групи:

Перше  місце:    а) КП «Кременчуцьке тролейбусне управління»

керівник підприємства Вертюх Олександр Миколайович;

голова профкому          Дитюк Ірина Ізяславна;

б)  Хмельницьке КП «Електротранс»

керівник підприємства Паламарчук  Віктор  Анатолійович;

голова профкому           Глазюк Анатолій Прокопович;

Друге місце:      КП «Чернівецьке тролейбусне управління»

в.о. керівника підприємства Олексюк Михайло Георгійович;

голова профкому                   Дєдул Ірина Сергіївна;

Третє  місце: а)  КП «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради

                              керівник підприємства Голутяк Віталій Юрійович;

голова профкому          Рабинюк Іван Васильович;

б) КП «Рівнеелектроавтотранс» Рівненської міської ради

керівник підприємства Ткачук Валентин Миколайович;

голова профкому           Кушнірук Валентина Іванівна;

 

                            Серед  підприємств третьої групи:

Перше місце:   а) КП «Словянське тролейбусне управління»

керівник підприємства Іванченко Сергій Васильович;

голова профкому          Різник Григорій Павлович.

     б) МКП «Херсонелектротранс»

керівник підприємства Устинов Єгор Олександрович;

голова профкому           Шубін Костянтин Сергійович;

Друге місце:  КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління»

керівник підприємства Бондаренко Володимир Дмитрович;

голова профкому          Ягодка Майя Олександрівна;

Третє місце:    а) КП «Бахмутелектротранс»

керівник підприємства Капарунін Володимир Миколайович;

голова профкому          Гончаров Василь Миколайович;

б) КП «Електротранс» міської ради Кропивницького

                                керівник підприємства Луценко Олександр Володимирович;

голова профкому          Готішан Віталій Георгійович;